| anonim_4396 a întrebat:

Pana acum nu aveam nicio problema sa vad cupluri care se saruta sau sa ascult melodii de iubire, dar brusc ma deranjeaza ca toti sunt fericti prin filme sau realitate si eu nu am nici un prieten si simt nevoia sa ma iubeasca cineva. Ce credeti ca s-a intamplat? Am 13 ani si mi se pare cam ciudat ca mi se intampla asta.

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Frustarile astea sunt normale, dar la varsta ta nu ar trebui sa te gandesti la asta.Concentreaza-te pe alte lucruri o sa ai timp de iubiri putin mai incolo.Profita de varsta ta nu te complica!

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Damn.la 13 ani suferi ca nu ai prieten?
Ai rabdare, eu am 14 ani si sunt la prima" iubire" adevarata.
Nu cred ca vrei sa regreti, si oricum e prea devreme sa te gandesti la asta.
Viata nu e ca in filme si intr-o relatie trebuie multe "reguli", iar daca ajungi sa pui sentimnte, cand se termina o sa suferi enorm.

NU grabi nimic, let it be.
Nu ai murit nemaritata, ai doar 13 ani. Lasa totul sa fie asa cum trebuie si nu cauta tu dragostea, pentru ca o vei gasi oricum fara sa vrei.

Bafta happy