| irinaaa111petrooooooooooo a întrebat:

Pana in clasa a 8 a a, avut parul lung si drept dar cand m-am tuns in clasa a 9 a(tunsoare bob) mi s-a ondulat si in unele parti ale parului e aproape drept...cum as putea sa fac pentru a avea par drept din nou,ajutati-ma, m-am vopsit de cateva ori, m-am decolorat si acum trebuie sa ma tund scurt pentru ca este f tocit...cine vrea sa ma ajute dar fara sa faca misto sa imi dea mesaj aici si daca este vorbit aici sau pe yahoo messenger, facebook am mare nevoie de niste sfaturi

1 răspuns:
| amuzanta a răspuns:

Cine te-a pus sa te vopsesti? treaba e ca daca vrei sa-l ai drept dati-l cu placa