| Vio199 a întrebat:

Party prietenii mei! Buna TPUkiss o sa vina revelionul, dau o petrecere si am nevoie de cat mai multe ideei de jocuri distractive cu prietenii (gen` adevar si provocare) dinastea...va rog sa imi dati cat mai multe ideei Funny pentru petrecere FUNDAAAAA!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasabi jocurile, un whisky bun si multa muzica e de ajuns

| Vio199 explică:

Vreau sa va spun ca revelionul il tinem in casa...suntem persoane peste 16 ani...si partea cu muzica, filmele si bautura o sa fie.

| danielutsaa a răspuns:

Sticlutalaughing

| RockMusic99 a răspuns:

Leapsa,vateascunselea, bataie cu perne baba oarba, piniata

| RockMusic99 a răspuns:

Leapsa, ascunselea, bataie cu perne, piniata, etc.

| RockMusic99 a răspuns:

Bataia cu perne, ascunselea, leapsa

| MihaM9191 a răspuns:

Puteti juca am cazut intr-o fantana sau adevar provocare sau procente, etc cauta pe net. funda?