| anonim_4396 a întrebat:

Paşte fericit tuturor! Hristos a Înviat! Ce aţi făcut aseară? Ce planuri aveţi pentru azi?

Răspuns Câştigător
| ღBoomCandyღ a răspuns:

Paste fericit si tie! adevarat a inviat! aseara am fost la slujba sa i-au lumina dupa care am mer in cimitir cu tata sa aprindem cateva lumanarele pe mormantul bunicii mele si bunicului meu(din partea tatalui) dupa care am aprins si cateva lumanari la mormantul matusii taticului meu(Maria) si,dupa am plecat spe casa am ajuns si am gasit cadourila lasate de iepuras(o gentuta Hello Kitty, un portofel hello kitty, o hainuta pentru webkinz si foarte multe dulciuri) du aceea mi-am luat pijamalele m-am bagat in plapiumioara si la somnic dimineata am ciocanit oua am mancat cozonac... astazi voi pleca la bunicii mei(din partea mamei)dupa pe la 3 00 sau 4 00 voi iesi cu prietenele mele. PuPici! a si apropo nu radetzi de cadourile primite pentru ca am doar 9 anisori papa

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Adevărat a înviat! Mulţumim pentru urări. Cred că iarba verde ne aşteaptă să ţopăim veseli prin ea.

| BiaSiAtat a răspuns:

Păi să începem cu începutul nu? Aseară m-am uitat la slujbă de înviere şi nu m-am abţinut nici eu nici verişoara mea să ciocnim ouă.Azi avem de gând să mergem pe la un prieten îndepărtat.Paşte fericit şi să câştigi în luptă cu membrii familiei.

| deea89 a răspuns:

Adevarat a Inviat, Paste fericit si tie :*
Aseara am stat acasa cu nepotica iar azi ma gandesc sa ies la o plimbare prin parc ca este tare frumos si cald afara.

| zalisa a răspuns:

.aseară am dormit. probabil că azi voi face același lucru.yawn

| bogdan8907 a răspuns:

Sa pierd timpul si abia astept sa se faca miercuri