| anonim_4396 a întrebat:

Pe android am vazut un joc,POU,multa lume il joaca,nu stiu nimic despre el.
Vreau sa imi spuneti cateva informatii despre acest joc, inainte sa il descarc.

Răspuns Câştigător
| Fatanumarul1 a răspuns:

Buna! Este un joc foarte draguthappy Merita sa il descarci. Este de asemenea foarte distractiv si este pentru. toate varstele. Chiar si eu am vrut sa il descarc,dar nu am Android sad Oricum e super dragut jocul, trebuie sa ai grija de Pou, sa il hranesti,sa il speli, sa-i cumperi haine, iar banii ii faci adunandu-i. Ii aduni jucand acele joculete mai mici din el. De exemplu este un joculet care trebuie sa prinzi banutii, altul ce trebuie sa sari dupa banuti, in orice caz este foarte dragut jocul. happy Merita sa il descarci. :*

3 răspunsuri:
| sorin_6068 a răspuns:

Ai grijã de propiul tãu animalut xtraterestru! Hrãneşte-l, spalã-l,
joacã-te cu el şi priveşte cum creşte
în timp ce aduni nivele pentru a
debloca diferite haine şi tapete -
toate pentru gustul tãu!
* Joacã-te şi ai grijã de propiul tãu
Pou şi priveşte-l cum creşte!
* Joacã jocuri în camera de jocuri
pentru a aduna monezi.
* Experimenteazã cu diferite
Poţiuni în Laborator!
* Personalizeazã look-ul lui Pou!
* Încearcã Costume, Pãlãrii şi
Ochelari! * Personalizeazã fiecare camerã cu imagini de fundal! * Câştigã medalii şi iteme speciale! * Viziteazã şi joacã-te cu prietenii tãi online

| Beatrice2810 a răspuns:

Hey... mi-am descarcat si eu jocul si este interesant. El are urmatoarele functi: poti sa il pui sa doarma, ii dai de mancare de joci cu el etc. Jocul nu are virusi si ti-l recomand
Funda?

| razvan990x a răspuns:

E foarte misto! Am vazut cativa colegi care se joaca...trebuie sa-l descarc si eu.Deci esti un omulet in forma de cer..si poti face diverse activitati cu el, descarcati-l si incearca-l!