| Abcdadetrtf a întrebat:

Pe cat luam vacanta de vara pana la urma? Multi zic pe 13 altii pe 17 altii pe 18? pe cat?

Răspuns Câştigător
| lusy4 a răspuns:

7 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Pe 17. happy, dar uni iau pe 10 ( cei de a 8a )

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu este adevarat clasele de a 8a o i-au pe 10 iar celelalte clase pe 15

| deea_5723 a răspuns:

Eu stiu de 17...adica asa e la mine la scoala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, 18 cade intr-o sabata, deci vacanta icepe pe 17! (ura!) Asta se intampla in mod normal, dar cine stie ce se intampla in functie de scoala, profi, minister. M-am informat si te asigur ca luam vacnta pe 17 iunie! Sa te distrezi! Fundita? laughing

| Deea5546 a răspuns:

| RoxAna_5873 a răspuns:

Pe 17big grin

| Alin_3614 a răspuns:

Nu conteaza big grin numai sa fie o vacanta frumoasa:X plima de distractie