| Viatamergeinainte a întrebat:

Pe ce data luam vacanta dintre semestre?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| TinaDeea a răspuns:

Buna, sâmbătă, 1 februarie 2014 – duminică, 9 februarie 2014 happy
Sper ca te-am ajutat.

M-ar ajuta mult o fundita, doar daca vrei kiss

9 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

De pe 1 pana pe 9 februarie.

| alexs99 a răspuns:

Vacanţa inter-semestrială începe sâmbătă, 1 februarie şi se termină duminică, 9 februarie.
O dimineaţă bună.

| Cameliapantiru a răspuns:

Vacanta intersemestriala se va desfasura in intervalul 1-9 februarie! Numai bine!

| MisterSTAG a răspuns:

De pe 31 ianuarie pana pe 7 februarie.Bineinteles ca ultima saptamana de jcoala va fi in plus.Multe medii vor fi deja incheiate iar la scoala venim de umplutura.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Vacanta incepe pe 1 februarie ( duminica ) si se termina pe 10 februarie (luni ).

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

De pe data de 31 ianuarie. happy

| Maria19Maria a răspuns:

Pe 27 ianuarie si tine o saptamana.

| amyxutza a răspuns:

30 cred

| Bia530 a răspuns:

Pe 24 ianuarie ii ultima zi de scoala dintre semestrii, deci mai avem o saptamana de scoala big grin Sper ca te-am ajutatwinking