| Porumbita a întrebat:

Pe cine alegeti Selena, Demi sau Miley?

17 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu prea ma hotarasc intre Selena si Demi, dar cred ca o aleg pe Selenawinking

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu stiu cred ca Selena este cea mai draguta si are acel ceva (si frumoasa si desteapta)
. Imi raspunzi la ultima intrebare ca sa-ti dau funda?batting eyelashes

| pwp a răspuns:

Demi

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu o aleg pe Demi si am si motive intemeiate.In primul rand am ascultat mult melodii cantate live si vreau sa spun ca are o voce foarte frumoasa.In al doilea rand este foarte frumoasa.In al treilea rand pare ca e cu picioarele pe pamant si a muncit ca sa ajunga ce este in prezent.Parerea mea.

| BlueBird a răspuns:

Miley, deorece si-a continuat cu succes cariera ei in muzica
selena nici macar nu stie sa cante, sincer
iar demi e frumoasa si are o voce incredibila dar pacat ca nu exceleaza in asta

| OHmyGosh a răspuns:

Sel.
este o scumpalove struck, canta superb, joaca minunat, este o ubire de fatalove struck, cu inima mare, cu picioarele pe pamant.
n-ai cum s-o compari pe Sel cu **** curvus

| skinnylove a răspuns:

Miley

| yumeee a răspuns:

Dacă nu-s 100 de întrebări EXACT ca asta pe TPU...
rolling eyes
Niciuna, băi! Satisfăcută?

| Rihanna18 a răspuns:

Demi e cea mai cool dintr toatewinking

Canta si f bine live

Fata de selena care zici ca e o foca pe moarte laughing

De miley thinking ce sa spun...canta mijt live... dar in ultima vreme e km aiurita

deci demiraaaaaaa :X

| Ghost_2224 a răspuns:

Demi; x

| anaisu a răspuns:

Selena

| nonuta a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate, dar mai intii Miley, Selena apoi Demi )

| michaelj a răspuns:

Pe Selena dohilica.

| DyyDyy0617 a răspuns:

Miley

| Ralluk_1625 a răspuns:

Selena

| ღALexuTzAஐ a răspuns:

Eu iti spun sa o alegi peee Miley.