| Kenny a întrebat:

Pe hi5 mi-au aparut niste comentarii la niste poze pe care nu le-am lasat eu. straight face Nimeni nu`mi stie parola, si vreau sa spun ca nu sunt niste comentarii foarte dragute. Nu sunt chiar genul sa dispere dupa profilu' de hi5, dar ideea ca cineva are acces la contul meu ma scoate din sarite. Deci, am schimbat parola, dar mai pot sterge commurile alea?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Da, le poti sterge. Pune-l pe cel care are hi5 sa le stearga ca nu ai fost tu.
Si mie mi s-a intamplat. M-am logat pe pc unei fete si ea a uitat sa se delogheze si a dat comm-uri cu hi5-u meuwinking.
Se poate rezolva oricum...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca comentarile sunt pe contul tau le poti sterge dar daca sunt lasate la alt utilizator hi5 nu mai ai ce face, bine ca ai schimbat parola pune una care sa nu poata sa o ghiceasca nimeni si mereu dupa ce iesi de pe hi5 sa te deloghezi!