| NoOneCanSeeMe a întrebat:

Pe lady popular ca sa imi fac prietenii am intels ca trebuie sa dau pe profilul unei jucatoare iar de acolo adauga prieten, dar unde scriu numele unei prietene? asta nu >gasesc:" Fundita:*

1 răspuns:
| Amiica a răspuns:

Pai eu aveam cont, dar acum s-a schimbat si nu imi mai place. Ce lady popular joci? In engleza etc. De asta depinde tot sus acolo unde trebuie sa ies vezi ca scrie clasament pe sus. Dupa apesi pa aia si scrii numele jucatoarei si o vezi acolo si ii trimiti cerere. :*. Sper ca te-am ajutat, FUNDA big grin.