| BuzZarDel a întrebat:

Pentru baieti : preferati fetele cu sani mari si cur bombat sau cele normale?
p. s: cu aceasta intrebare este foarte probabil sa primesc multe reprosuri dar nu-i pot multumi pe toti big grin

Răspuns Câştigător
| Balmung a răspuns:

Eu prefer fetele intleigente cu simtul umorului, care stiu ce vor, vorbarete si sociabile. Aa, si la partea geografica cu munti si podisuri sincer le prefer pe cele normale.

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Dar de ce intotdeauna se pune accent numai pe partea fizica? wtf. waiting...

| fLrYdzstr a răspuns:

Prefer fetele mai "dotate" laughing)

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Si si. Nu si normale tongue Decat alea cu sani mai mariii peste 95-100 si cur bombat da smug Da saii mari si curu bombat da mai mic tongue bine nu sub 90-95 smug