| iReaL a întrebat:

Pentru baietii care aveti fruntea lata. adica va parul mai de sus, daca ma intelegeti ce vreau sa zic. Ati fost tunsi vreodata scurt? sau fara breton? sau chiar chel? vreau sa ma tund chel dar nu stiu sigur cum imi va sta(cred ca nasol) pentru ca eu obisnuiesc sa ma tund cu breton din cauza fruntii. Niciodata nu-mi pot face eu freza pentru ca am fruntea asta, si plus ca am si parul moale. Un sfat ceva?

4 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Pai lasa-ti parul asa cum este... dar daca ai vrea sa incerci ceva nou si vrei cu adevarat incearca.sh daca altii zic ca iti sta nasol nu-i aasculta.conteaza sa-ti placa tyewinking

| bacterie a răspuns:

Asta vreau si eu sa aflu, si eu am fruntea putin cam lata... si mi-e frica ca o sa imi stea ca dracu daca ma tund fara breton, da' am observat ceva, mi-am facut baie si apoi mi-am dat parul(ud) pe spate, si nu era chiar asa de rau fara breton, nu stiu ce sa zic

| iReaL explică:

Asta e o poza din 2008 happy

| iReaL explică:

Nu-l mai vreau lung! Vreau scurt big grin cat mai scurt... Nu stiti un site ceva sa intreb? big grin