| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca sunt multi doritori de metin.
Am vazut multe posturi de genu " vreau un server de metin "
Well ok. Am gasit un server cat de cat ok pot spune ca e ok.
Rate mai mici ( nu faci 99 in o zii or 150 ( limita e 150 aici ) dar nu imposibile de jucat. )
Bani se fac cat de cat mai greu
Itemele de upgrade nu sunt necesare.
Perlele nu sunt necesare
Calul este lvl 1 (in loc de misiuni trebuiesc playeri din alte regate omorati dar peste lvl 30 p. s Este interzis sa iti faci un caracter si sa til omori risti ban/ip account.)
Blessurile/Magic Metal pica din monstri (Mie a inceput sa imi pice pe la 38 - 40 in valea orcilor)
Cei care doriti sa jucati pe acest metin.
Lasatimi un pm cu iddul vostru (NU vreau sa aduc toti copii pe metin sau toti hackeri. Totusi )
Totul pare a fii ok
Gm prietenosi.
un ultim apel fac la cei care vor dori sa intre pe acest metin.
NU DISTRUGETI ACEST METIN.
Am jucat mai demult pe un metin numit FUNTMT2 era de italieni.
Copii romanii lau stricat.
Cu scam, hack, limbaj vulgar, etc
Vad ca aici gm nu au probleme cu romanii
Dar nu pot spune ca sunt incantati cand vad romanii ca se cearta cu 'deai lor '
Orcum eu va astept in privat cu adresa de messenger sa vorbim.
Ce pot spune. viata merge inainte.
Metinul a fost deschis acum cateva zile (a fost in beta testing pana acum)
Metinul este destul de greut la lvl precizez.
Sa nu mi se aduca comentari de genu " Metinu e greu de ce mi-ai dat? nu vezi ca e praf nu are king, epic, etc la magazin.
Rog copii brocoli care vor sa spuna chestiile astea sa se abtina.
Va astept.

2 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

Careva din Romania are dreptate.sau tot facut reportaje "jocul si viata realaa" si a picat metin intr-o lumina proastawinking lasati-va frate de metin va strica viata! nu zic sa nu jucati dar nu in exces fratewinking mai bine stau pe TPU 1001 si una de nopti decat 1 zii pe metinwinking si m-am jucat mult metin pot spune am fost metinar rau laughing ma certam cu prietenii.si nu e bine acum incerc sa il conving si pe fretemiu ca nu e bun.dar nu prea am sanse.asa ca bafta cu metinu vostru [sa dea Dumnezeu sa nu mai mearga nici un metin]

| CarevaDinRomania a răspuns:

Nu v-ati saturat de jocul asta? Vad ca incepe lumea sa se lase de el, poate ajungeti si voi sa va lasati de el, e cam nasol, indiferent de ce iai pune.