| Mia a întrebat:

Pentru cei care se joaca pe prizee...De ce nu se poate sa comand cadouri si din Romania? Adica de ce nu mai e Romania pe lista cu tarile unde se trimit premii? mersi

2 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Poate ca din cauza crizei cei de peste granita nu vor sa mai comunice cu noi. posibil ca o fi din caest motiv :-s

| IsabelaBianca a răspuns:

Buna intrebarea ta... din cate stiu eu urmeaza sa fie adaugata si Europa pe lista cadourilor. Acum nu ne ramane decat sa asteptam. Si asteptarea... e cam lunga din cate se pare.