| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care se uita la Naruto Shipuden! Cine imi pote spune numarul episodului care il caut? Deci eu n-am rabdare sa ma uit la toate episoadele de la Naruto Shipuden doar la batalieile faine dar nu stiu in ce episod se intampla... deci vreau sa afla numarul episodului call meand sasuke isi omoara fratele
- cand jiraiya moare
- cand orochimaru moare
- cand shikamaru se bate cu senseiul sau mort
- cand aia 9 din akatzuki mor ( cred ca au murit 7 )
-( maiales cand moare Pain )
- cand o batranica isi da viata ca sa il reinvie pe Gara

Cam atat dar daca sunt episoade foarte faine puteti sa imi spuneti big grin

Răspuns Câştigător
| Catarga a răspuns:

1. Naruto Shippuden 133.
2. Naruto Shippuden 114.
3. Te sfatuiesc sa te uiti de le tot razboiul care incepe din 260 parca.
4. Sasori - 27
Kakuzu si Hidan - 86, 87, 88
Deidara - 124
Itachi - 138
Pain - 168 parca, Nagato 170 si ceva
Kisame - 251
5. Uita-te si tu in episoadele 20-35 Ca-s super.