| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce se uita la Inima de tigan, cum se numeste melodia aceea de la partea cand Codrut o cere in casatorie pe Irina?

1 răspuns:
| sensualus a răspuns:

"Şatra în asfinţit", compusă de Eugen Doga şi remixată pe versuri de Florin Busuioc, Loredana şi Connect-R. Vocea artistei va putea fi auzită şi pe genericul de final al producţiei, cu piesa "Zăpada palmei tale". În plus, momentele importante ale telenovelei vor fi însoţite de piese de pe coloana sonoră a celebrului film "Şatra" şi piese din repertoriul Loredanei.