| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce urmaresc serialul indian Suflete pereche: De ce o invinuieste Savita pe Archana de moartea lui Sachin?

Răspuns Câştigător
| clamitaverde a răspuns:

Pentru ca din cauza ei si a familiei ei, au fost arestati iar sachin a pierdut biletul spre america asa ca tatal lui shivani a refuzat nunta sachin se grabea catre shivani suparat si la calcat masina daci daca archana nu intra in viata lui manav nimic din toate astea nu ar fi avut locwinking! Funda?