| Daria a întrebat:

Pentru cei de clasa a8a.happy
La ce liceu vreti sa mergeti, din ce oras, si la ce profil? De ce vreti acel profil si ce medie aproximativa aveti?happy

2 răspunsuri:
| Daria explică:

Hm...ciudatlaughing Noi ne stim toate mediile,sunt notate in carnet undeva cu rosu.
Anyway,eu vreau sa merg la CN Mihai Eminescu din orasul meu(Baia Mare),profil filologie-bilingv engleza.love struck
Acelasi motiv ca tine, ador engleza, limbile straine in general si pe asta vreau sa ma orientez pe viitor.happy

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
Liceul Tudor Vianu din Giurgiu, filologie-aahh.imi place englezabatting eyelashesMedia nu o stiu, ca diriga mea e proasta si nu mi-a zis.o anul asta, deci n-am cum s.o calculezhappy
Tu?smug