| inna07 a întrebat:

Pentru fete: Ce parere aveti despre baietii timizi?

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Băieții timizi sunt niște prieteni grozavi, care nu te rănesc. Eu una îi ador. Nu se bagă peste treburile tale personale, cum fac ceilalți idioți, şi te respectă.
Persoanele timide, sunt foarte de treabă. Eu una am o părere foarte bună despre ei.

| AleXisAleXis a răspuns:

Foarte buni
Faci ce vrei din ei, ii ti sub pantofiorul tau cel de firma si scump laughing)
Sunt naivi, i like laughing

| ๖ClaSSic a răspuns:

Baietii timizi au o chemare careia iti este greu sa-i rezisti. Doar imagineaza-ti un baiat tacut, stand in colt, la o petrecere, in timp ce altii extravertiti incearca sa te agate - Care dintre aceste doua parti te poate atrage mai mult? Mie, sincer imi plac mai mult baietii timizi. Poate imi plac din simplul fapt ca se agita in prezenta unei fete, se emotioneaza happy... si lucrul asta mi se pare irezistibil :d

| AnneMarie78 a răspuns:

In sensul indraznet e bine, dar in general e plictisitor am intalnit si e urat intr0un cuvant simplu.

| lifeonlyforlove a răspuns:

Imi par sexy, atunci cind sunt un pic enigmatici dar nu prea timizi. daca mai au o tinuta ingrijita sunt chiar buni)

| rianarebeka a răspuns:

Depinde...unii au bunul simt si cei 7 ani de-acasa unii nu au nimic!

| JustAaGirl a răspuns:

Draguti dar daca sunt prea timizi cam enervanti adica nu au tupeu sa faca nimic straight face dar nici un nebun careface toate tampeniile laughing

| GabbyTPR a răspuns:

Mi se par foarte drăguţi :3

| Anastasia_Arnaut_1996 a răspuns:

Nu imi plac deloc baietiii timizi..nu au grija de ei.Si practic nii nu ai ce discuta cu ei = ( Nu sunt pentru mine