| alinutza_5767 a întrebat:

Pentru fetele care se joaca in lady popular cum pot sa schimb diamantele in bani, si cum sa-mi fac iubit?

7 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Sus acolo unde scrie si oras si piata si salon de infrumusetare este un diamant mare si apesi pe el si scrii cate diamante vrei sa schimbi.
Si sa-ti faci iubit trebuie sa te duci la discoteca si sa dai al filtr.

| Mariidc a răspuns:

Pai. diamantele nu le poti schimba in bani.si iubit iti faci ducandu-te in club si ii dai la GO FLIRTING.succeshappy

| Pufoshenia a răspuns:

Acolo sus langa foame sete energie igiena etc sunt 4 lucruri.Primul este Consultantul de moda. la al doilea cumperi diamante cu banii reali si dai pe al treilea care scrie schimba diamante in dolari acolo este un patratel scrii cate diamante vrei sa scimbi si dupa aia dai schimba diamantele. Ca sa iti iei un iubit du-te in oras dai pe discoteca si dai du-te la firt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este un joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click p diamantul cu o sageate si dupa scrii nr de diamante care vrei sa le vinzi
mergi la disco si dai click p go filtr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da diamantele le poti schimba in bani

| Andr33a_8037 a răspuns:

Ba da diamnatele se pot schimba in bani, dar bani nu se pot schimba in diamantewinking