| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Pentru toti copii cuminti Ohappy

Ce v-a adus Mos Craciun? >>>:::

Răspuns Câştigător
| vip 2010 a răspuns:

Ioi ce intrebare. da intreaba-te daca am fost cuminti si cu criza asta ce sa mai zic laughing un fular fain love struck si o ciocolata ieftinalaughing

14 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Un telefon mobil!big grin

| T30D0RA a răspuns:

Botine, cercei si muuulte cutii de ciocolata.

| pinky_2290 a răspuns:

Am primit un parfum Yves Saint Laurent, o geanta Zara, un set de cercei si inel cu cristale swarovski, bani, dulciuri si un drot.

| princessmary a răspuns:

Pai mie mia adus big grin-dulciuri multeee, un setu super mare si frumos de facut bratariiii,... si lenjerie big grinDbig grinbig grinbig grin

| Larette a răspuns:

Un Malamut de Alaska.

| ☻☆Diana☆☻ explică:

Alexandra a primit fundita, era sa fac pe mine de ras cand am cititlaughing

| Dizzy a răspuns:

Pai.patine, 2 rochii, o geanta(care se asorteaza cu una din rochii), 2 pulovere( ceva in genu http://www.ceimbracazi.ro/......tra1.jpg), dulciuri, fructe, un ceas(am dat comanda de un ceas, dar inca nu a ajuns), si bani.

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Un laptop, fructe, o cutie de bijuterii, o caciula de aia cum se poarta acum si foarte foarte multe dulciuri

| Smackdown a răspuns:

Anul asta Nokia 2730, anul trecut Samsung j700, acum 2 ani Nokia 2630, si nici nu mai stiu cate...

| beny a răspuns:

Airsoft gun

| Minty a răspuns:

Daca iti spun imi dai fundita?

| jane_5414 a răspuns:

Un ceas foarte dragut cu pietricele, fructe, ciocolata, un roling frumos, fructe, ciocolata, tinuta de Revelion(asta mi-am facut-o eu cadou) si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important pe ube love struck.
Si doi ursuleti unu de la el si unu de la parinti :X.
Si e adorabil smug love struck nu ursu ma oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am fost cuminte, am sperat prea mult, asta este o vina care nu se iarta!