| Dorrean a întrebat:

People, voi cum credeti care sunt cele mai "bune" tigari adica mai putin daunatoare? De care tigari fumati voi? si de ce?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Tigarile mentolate sunt un pic mai slabe, dar sa nu uitam ca tutunul dauneaza grav sanatatii.

| Blondamea a răspuns:

Daca nu vrei sa fumezi tigari daunatoare nu te apuca deloc sa stii ca asa nu e daunator

| εїз a răspuns:

Toate sunt dăunatoare. Eu fumez Kent 8 sau Dunhill negru, sunt mai tari.

| jACKiLLdARK a răspuns:

Hmm. cele mai "bune" ca sa zic asa sunt si cele mai daunatoare. De exemplu, eu fumez Dunhill si Davidoff. Tie ti-as recomanda sa te lasi, eu am avut motivele mele, dar tu? Dar, daca tot vrei sa fumezi, incearca slim-uri sau lights; Virginia ar fi o varianta buna.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez Davidoff dunhill winston si vogue incearca

| andrei_6863 a răspuns:

Eu fumes Red and White slims, odata am fumat kiss si Palmal