| RoxAnana a întrebat:

Peste 2 saptamani merg cu iubitul in prima noastra vacanta, la munte. Vom sta 4 zile. Ce jocuri stiti (asa in 2) in caz ca nu va fi vreme frum sau nu putem dormi? Ce activitati mai propuneti sa facem? Nu vreau raspunsuri stupide. Ms

2 răspunsuri:
| AdiZNoni a răspuns:

In primul rand va urez o vacanta cat mai placuta. big grin Asa, jocuri, pai: Jocuri de carti (makao, tabinet, razboi, etc.), fazan, spanzuratoarea, bancuri, daca prietenul tau sau tu cantati la chitara puteti sa cantati cantecele de munte. big grin Remi, dame, sah (hei poate fi si distractiv cand nu ai ce face laughing ). Puteti improviza oricand un joc, trebuie doar sa va lasati imaginatia sa zboare. big grin Have fun >big grin

| Surdupopoescu123 a răspuns:

Eu tiam spropune sa joci un fotbal pes 2009 sau 2011 sau metin2 cerum