| cuteandfunny a întrebat:

Peste cateva zile ma gandeam sa dau la scoala populara de arta din bucuresti dar nu stiu ce sa aleg intre teatru si canto, imi place foarte mult sa cant, dar si teatrul imi place nu stiu ce sa fac ma pricep la amandoua deci nu ar fi pierdere de timp dar nu stiu ce sa aleg, iar daca le vreau pe amandoua mi-ar trebui 17 milioane pe tot anul adica pana in vara si parintii n-au bani nu stiu ce sa fac ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Recomandarea mea este sa te gandesti ce este de viitor.E normal sa urmezi cursurile unei scoli care iti place, dar trebuie sa te mai gandesti cat vei castiga dupa ce vei termina. Decizia finala iti apartine in totalitate, dar gandeste-te si la Fac. de Drept, Fac de Medicina sau cea de Farmacie (un farmacist azi castiga 4000-5000 lei/luna), sau sa faci o mica afacere personala intr-un domeniu care te pricepi cel mai bine. Sper sa iei hotararea cea mai inteleapta. Succes!