| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana plec la facultatesad
sunt f gelos cu prietena mea dar fffffffffffffffffffffffffffff
ma duc cu ea daca coboara si pana la magazin la 2 metri de masina mea sad
dar acum? o sa mearga singura pe jos peste tot sad
si mereu cand nu am putut eu sa o iau o claxonau baietii si se bagau in seama pentru ca e frumoasa tare de tot! \
nu stiu cum o sa rezist. eu plecat si ea aici... crying
sunt gelos si cand merge pana la liceu pe jos. acum fara mine cand plec ca e multa lume. se uita toti. crying(

1 răspuns:
| EvilThoughts a răspuns:

Tu nu trebuie sa iti faci griji atat de tare pentru ca daca ea te iubeste nu le va da atentie tuturor idiotilor care se baga in seama cu ea.Nu mai fi gelos pentru ca nu ai motive.Ea sigur este o fata cu capul pe umeri care nu se uita la oricare si care stie cat de mult tii la ea.Nu ai de ce sa te ingrijorezi.Calmeaza-te si totul va fi bine.Sunt sigura ca veti avea o relatie frumoasa in continuarewinkinghappy