| INeverStopLovingU a întrebat:

Pff. Am o problema. Vorbesc cu un baiat de aproape 2 saptamani si mi-a cerut maine sa ne intalnim pe banca la liceu. Am asa mari emotii, niciodata nu am mai patit asta. Cred ca il plac mai mult decat imi imaginez, si pur si simplu simt ca nu o sa pot vorbi cu el. Daca stiu si eu, nu o sa ii placa vocea mea sau orice altceva? Ne-am mai vazut, aproape zilnic, iar maine e marea zi. Sfaturi, sugestii? nu cred ca o pot faceeee.

Răspuns Câştigător
| Al3Cssa19 a răspuns:

Eeeee...te descurajezi singura si nu e bine. Trebuie sa ai intodeauna incredete in tine si sa fii optimista asa va merge totul bine. Daca va placeti e totul bine. Unii baieti prefera sufletul nu chipul sau stiu eu ce ale chestii. Eu te sfatuiesc sa fii normala sa te comporti cat mai normal si daca v-ati vazut aproape zilnic inseamna ca si lui ii palce de tine si de asta vrea sa va intalniti in continuare. Si eventual daca nu decurge totul bine asta e. Nu e singurul baiat de pe pamant dar... oricum eu iti urez noroc.

2 răspunsuri:
| andri22 a răspuns:

Fii tare nu te mai gandii, gandeste de fapt pozitiv totul o sa fie bine mult succes

| Ryanreloaded a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji, sigur si baiatul e la fel de emotionat