| anonim_4396 a întrebat:

Pfff, ce ma fac cu unghiile?! crying

Ma pus moartea sa-mi pun unghii false!(saptamana tercuta) Si bineinteles, le-am dat jos! Deoarece nu puteam face chiar nimic cu ele.sad

Iar de atunci unghiile mele cresc cate "2 mm, si se rup 3 mm din ele!"
(intelege-ti ce vreau a zic)

Deci ce ma faac?
vreau sa-mi las unghii mari bineinteles love struck
Stiti si voi ce frumos arata unghiile putin mai mari date cu oja, decat cele taiate pana-n carne sau roase, etc.

In vara puteam sa le las sa creasca linistita, ca nu se rupeau! Aveam mereu unghiile ingrijite. Iar acum, pff...

Daca le las sa creasca se rup! crying Si n-am rezolvat nimic!
Si totul de cand mi-am pus unghiile alea false! Bf...

Va roog ajutati-maaa!
Nu ma lasa-ti asaaa! cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Cătălina_6063 a răspuns:

Iati tratament sau date cu lac

5 răspunsuri:
| Adinutza_7662 a răspuns:

Iti iei de la avon un lac de unghii special care intareste unghiile si le face sa creasca in 5 zile :Xdar nu stiu la ce pagina gasesti laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te si cumpara intaritor de unghii. Se vor face mai tari si nu se vor mai rupe. Incearca! Eu am problema ca sunt moi. Si ma dau cu un intaritor de la Lady's :]. Sper ca te voi ajuta, stiu ce naspa e sa ai unghiile mici sau mari si pe jumatate rupte/roase laughing

| 1Laura a răspuns:

Manichiura clasica 10 lei
Protectie pe unghia naturala 25 lei
Aplicat tips cu gel 40lei
Pedichiura clasica 15 lei, cu gel 25 lei
Intretinere 30 lei
Ma pot deplasa si la domiciliu la cererea dumneavoastra. 0766548700

| nega a răspuns:

Exista fel de fel de solutii pentru a se remedia acest lucru dar trebuie mers la doctor si la farmacie

| StarChild17 a răspuns:

Si eu am unghii false... sincer si eu regret ca mi-am pus deoarece unghia imi este subtire ca foita... prima oara dupa ce mi-am pus unghii si mi-au cazut am mers la farmacie si am facut un tratament pentru unghii. chiar functioneaza. sper sa te ajute si succes in tratament :*