| デイダラくん a întrebat:

Pfoi...ma macina de o zi intreaga faza cu baiatu` ala. Datorita voua neam imprietenit, ma protejeaza, se pune in gura cu ai de la alte clse cand se iau de mine, nu prea arata ca ma iubeste cu vorba.doar prin fapte. Dar ce cadou sa-i fac de valentini ca sa-i arat cat il simapatizez? El e foarte timid nu stiu daca am mai mentionat si nu prea stiu cum sa-l abordez, orice raspuns e bine venit in situatia de fata, va rog ajutati-ma crying e genu de baiat care nu recunoaste daca il intrebi :"ma iubesti" sau chestii de genu... e mai cu capu in nori, dar el o dovedeste prin comportament)va impl.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa ii oferi o zi de neuitat. Creeaza un scenariu frumos. Sa mergeti impreuna undeva si sa va simtiti bine. E cel mai frumos cadou pe care i-l poti face.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai e bine si prin comportament decat deloc. el asa stie sa isi exprime dragostea pentru tine.arata`i ca il iubesti. spune`i ca ai vrea sa iti arate ca te place si cu vorba.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mai bine comportament decât vorbe. Nu l-ai prefera pe el în locul unuia care spune "te iubesc" dar merge pe la toate fetele din oraş?
Cât despre cadou, sunt de acord cu bacemi: Acordă-i o zi pe care nu o va uita niciodatăhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti ciudate.Majoritatea sunteti gen 'el imi spune ca ma iubeste, dar prin fapte nu mi-o arata.'Hotarati-va.