| anonim_4396 a întrebat:

Pina la primul ciclu menstrual sinii mi-au cresut foarte putin dar acum a 4 luna dupa primul ciclu au mai inceput sa creasca, am citit ca sinii cresc inainte de ciclu, dc la mine au mai inceput sa creasca dupa?

2 răspunsuri:
| PokemonCuSapaliga a răspuns:

Isi bate Dumnezeu joc de tine sau iti da mama ta steroizi sau alte produse ce te fac cat o vita peste un bou. Sfatul meu crapa seminte si spera sa mori singura intr.o moarte lenta si in chinuri

| sapacanebunu a răspuns:

Au inceput sa mai creasca pentru ca probabil ai ceva inauntrul tau care vrea sa iasa..ma intreb ce o fi.o fi creierul pentru ca nu inteleg de ar pune cineva intrebari atat de tampite pe un site. oricat de disperat ai fi..crezi ca gasesti ajutor pe un site unde multi isi bat joc de intrebari?