| anonim_4396 a întrebat:

Plac o fata. suntem amici si nu stiu daca sa-i spun acum cand vad ca ea nu prea ar da semne ca ma place sau sa mai vb si sa incerc sa ma mai apropii de ea intai. cum sa ma apropii?

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ai putea incepe prin a o invita la un suc sau la un film, doar voi doi, daca te place vine daca nu asta e...macar nu te faci de ras!

| Addox a răspuns:

E o idee buna sa incerci intai sa te apropii de ea, ca sa te cunoasca mai bine si sa-si faca o parere despre felul tau de a fi, inainte sa iti dea un raspuns. Idei despre cum sa ii arati ca o placi gasesti in articolul asta: http://addox.ro/cum+sa%3F/cum+ii+arat+ca+il%7C+o+plac%3F/37/1
Sper sa iti fie de folos!

| HuliMic a răspuns:

Spune-i in fiecare zi, daca sunteti la scoala ca e imbracata misto ca parul ei arata frumos chestii din astea care le plac fetele