| Anamaria2000_3331 a întrebat:

Plizz! Primul raspuns ia funda! Cine imi spune si mie intrebarile oracolului?

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey! in oracol poti pune ce intrebarii vrei:
1.cum te cheama
.cati ani ai
.porecle?
.zodia-data nasterii.
. cele mai bune prietene/prieteni
. filme preferate
.ce bei?
.ce crezi despre mine?
.ai prieten/a?-numele.
.o persoana pe care o urasti?
.ce materii iti plac?
.ti-ar placea sa iesim la suc?laughing
descrie-te in 3 cuv!*
descrie`ma in 3 cuv!*
numar de telefon?smug
ai curaj sa lasi id`u?laughing
lasa`mi o amintire!
si aici lasi restul ca sa deseneze ai ceva pe cate o pagina.noi asa facemlaughingnu-mi vine in minte alcevabig grin

6 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Mersii pentru funda:X

| yyyyy a răspuns:

1) un cuvant de inceput
2)cum te numesti
3)cati ani ai
4)in ce an luna esti nascut/a
5)culoarea okilor tai
6) ce iti doresti cel mai mult pe lumea asta
7) daca ai citi jumatate de carte ce ai face
8)ai frati sau surori? cum ii cheama?
9) love?
10)ai iubit
11)cum il cheama
12)cand l'ai cunoscut? cum l'ai cunoscut
13) ai avut vreodata o speranta iar el tia spulberato?
14)cati ani are?
15) se potriveste cu tine?
16) Finish love?
17)ce ai schimba la mine?
18) cum ma crezi?
19)da-mi un sfat
20)ce ai face daca ai fi cu mine intr'o camera?
21)un cuvant de incheiere pentru chiar o amintire

| Aly2 a răspuns:

Cati ani ai, cum te cheama, in cat esti nascut\a, care este genul de muzica al tau \ a ta preferata, artistul preferat, melodia preferata, masina preferata, culoarea preferata, ai un iubit, cum il cheama, care este farsa ta preferata, ce zodie esti, care este numele tau preferat, care este cel mai bun prieten al tau, daca ai putea ce ai schimba la mine, ce iti place la mine, mancarea preferata, jocul preferat, ce iti place sa faci in timpul liber, poezia preferata, actorul preferat... etc. Ii pui intrebari din viata lui ca sa il cunosti mai bine : ID de mess, nr de tel., etc.
Fundi?

| Allecsandraa a răspuns:

1) cu cine am onoarea 2) cati ani ai 3) de unde esti 4)ce flori iti plac 5) o parere despre mine 6)iti plac animalele 7)culoarea preferata 8) emoticonu' preferat 9) numarul; preferat 10)materia preferata 11)profu cel imi enervant 12)anotimpul preferat 13)cat la % ti la mine[ca la un prieten] 14)mancarea rpeferata 15) nr de telefon 16) id de mess 17) culoarea ochiilor tau 18)o amintire pentru minebatting eyelashes 19) 3 sfaturi pentru mine 20) un cuvant de incheiere fundabatting eyelashes plzz

| KissSummer a răspuns:

1. un cuvant de inceput.
2.cum te numesti?
3.care este porecla ta?
4.ce varsta ai?
5.care este data nasterii tale?
6. dar zodia smug?
7.ce culoare au ochii tai?
8. care este culoarea ta preferata?
9.ce muzica asculti?
10.care sunt actorii tai preferati?
11. daca ai fi pe o insula pustie ke ai lua cu tine?
12.ai prieten?
13. daca da cine este acea pers?
14.3 lucruri fara de care nu ai putea trai?
15. enumera hobby`urile tale pref?
16.descrie`te in cateva cuvinte
17. your best friend/s
18.lasa`mi o amintire.:*