| tilica91 a întrebat:

Plssss un sfat! nu am incredere in nimeni. nu stiu ca sa fac pentru ca nu pot avea incredere in nimeni si nu stiu de ce, si mai ales nu ii cred p cei care zic ca ma iubesc. pur si simplu nu pot concepe ca cineva ma place sau ca ma iubeste(rude, prieteni). imi e frica sa nu incep sa tin la acel cineva si sa constat ca isi bate joc.ca sa fac?

4 răspunsuri:
| WooppS a răspuns:

Ce sa faci? o muieeee scurta

| mihaellaandreea a răspuns:

Daca iti spune cineva ca te palce inseamna ca simte acel ceva si a nu te minte.si daca t minte pana la urma e treaba lui. nu e bine sa n crezi in ceea ce simt prietenii tai

| tilica91 explică:

App,FanCapriceCrane, sunt fata

| FanCapriceCrane a răspuns:

Daca nu risti nu castigi laughing.In primul rand fii barbat nene! Daca rudele te iubesc asta e sigur, doar nu esti atat de egoist sa nu-i iubesti si tu? Prietenii...hmm aici nici eu n-as crede,iubita? daca ai depinde. Frate nu-ti fie teama sa iubesti...e cel mai placut sentiment,ce ni l-a dat Dumnezeu, dar poate deveni si dureros, nu`i nimic o luam de la capat.

Baftaa