| Yashmine a întrebat:

Plzz pentru fete si baieti
Am o intalnire si nu stiu cu ce sa ma imbrac, voi cu ce va imbracati fetelor?
Si pentru baieti - cu ce ati vrea sa se imbrace prietena voastra la o intalnire?

Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Ca tot e vara si cald, ai putea sa-ti iei niste pantaloni scurti draguti si un tricou mai largut, pe umar, ceva de genu:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Bine,tocurile nu sunt obligatorii, dar nu prea am gasit alta poze.
Poti sa-ti iei orice,balerini, sandale, tenesi, e alegerea ta.

Daca vrei sa fi puuuutin mai eleganta, poti sa-ti iei o rochita de vara, cu niste sandale sau balerini.
Tocuri/platforme la alegere.
Dar mie nu prea-mi place sa port vara tocuri inalte, eventual niste platforme comode, ca e foarte cald, mai stau si pe tocuri, simt ca lesin.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Parul, ori iti faci niste bucle lejere, si vei arata superb.
Ori iti intinzi bine parul si-ti pui o bentita, funda, il accesorizezi cu ceva, intelegi tu :d

Machiaj, e vara, n-are rost sa te dai cu nu stiu ce culori tipatoare si altele.
Un machiaj simplu si lejer s-ar potrivi cel mai bine :

http://www.youtube.com/watch?v=SYym56104mc

Succes la intalnire.

1 răspuns:
| JustMyLove a răspuns:

Nu te imbraca prea sexy pentru ca o sa trimiti un mesaj gresit. Eu mi'as lua o rochita de vara, colorata, si o pereche de platforme dragute, o gentuta care sa se potriveasca cu rochita si papucii, mi'as ondula putin parul si m'as machia in culori deschise.