| AndreeeaConstantin a întrebat:

Poate ati tot auzit intrebarea asta, dar chiar sunt curioasa: voi ce ati facut de revelion? Ma gandeam ca poate nu facem toti acelasi lucru si ne putem inspira pentru la anul happy Eu am facut revelionul intr-o vila cu 40 de persoane, cativa cunoscuti, multi altii necunoscuti. VOi?

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Am avut el mai frumosrevelion alaturi de familie la tara la bunici desi am 22 de ani in noapte dintre ani prefer sa stau cu familia am timp destul in restul anului sa o ard aiurea prin cluburi sau la concerte

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu prea imi mai aduc aminte, oricum intr un club, da e prima si ultima oara, revelionul se face la munte sau acasa nu in oras ca nu se merita