| AnaMariaidk a întrebat:

Poate ca o sa vi se para ciudat, amuzant, cum vreti voi. Dar va rog, nu radeti! Pentru mine inseamna :3
Azi-noapte, m-am rugat sa-l visez pe baiatul pe care-l plac asa mult, si am zis " Chiar daca nu il voi visa, eu ma voi gandi la el pana ce voi adormi. " Si ghiciti, noaptea trecuta, chiar l-am visat, si a fost un vis foarte lung, ma refer ca a fost atat de frumos, parcaa durat toata noaptea :3. A doua zi cand m-am trezit, adica azi de dimineata, m-am trezit asa de fericita ca il visasem, si totusi atat de fericita, ca ma gandeam: " Uaau, nu pot sa cred, eum-am rugat din suflet, si chiar l-am visat, si a fost un vis asa de frumos.Imi doream sa nu ma mai trezesc, si sa nu credeti ca l-am visat asa... i-am visat doar chipu' sau mai stiu laughing. O sa va spun cum a fost visul, mai pe scurt, dar sa va spun :3. Pai, eu iesisem de la ore, si ma intalnisem in oras fix in acelasi loc unde il vazusem pe el pentru prima oara in realitate :3, acolo ma intalnisem cu niste prietene, prieteni. Vorbeam cu ei eu, radeam, glumeam, si el se tot uita la mine, el era cu niste baieti. Se uita foarte insistent, baietii il strigau pentru ca nu era atent la ce vorbeau ei laughing, iar eu nici nu ii acordam atentie, se uita la mine, cu un zambet dulce pe fata. La un moment dat, un prieten de al lui care stia [ nu stiu de unde ] ca eu il plac, vine la mine si ma intraba de vorba, la un moment dat vine el, si il intreba pe baiatu de venise la mine, daca are un foc, ii daduse, iar eu il intrebasem pe pr ala al meu cine este el [ baiatul pe care il placeam ] desi eu il mai stiam asa... apoi imi zice numele lui, el pleaca, dar eu il opresc apucandu-l de mana, si intrebandu-l daca are o tigare laughing zice ca da, doar una, si ca se ducea sa o fumeze, il inreb daca pot sa merg cu el si sa-mi dea cateva fumuri de la el, si spune ca da, aruncandu-mi un zambet.
Ne ducem amandoi, iar eu incep sa vorbesc multe, vrute si nevrute, eram foarte vorbareata laughing el se tot uita in ochii mei si imi zambea, mai imi afirma unele intrebari laughing, pana ajungem la o scara, aprinde tigarea, eu ma urcasem pe niste scari, si el de jos ma privea, si vorbeam. La un moment dat il intreb cati ani are, rade, si spune sa-i zic eu prima, ii zic, apoi imi zice si el, era mai mare ca mine, asa cum e in realitate, raman muta pentru 3 secunde laughing apoi incep sa rad laughing. Imi da jumatatea de tigara care ii ramasese sa o fumez eu rolling on the floor apoi il intreb daca sa mergem sau nu laughing zice ca putem sa mai ramanem, mai ascultam o melodie, si putem pleca. Sunt de acord. Ne asezam pe scari, eu la un capat el la altul, si ne uitam unul in ochii altuia in timp ce ascultam o melodie frumoasa happy laun moment dat ii spun ca mi se face frig, imi face loc intre picioarele lui rolling on the floor si imi spune sa ma asez acolo, si sa ma rasm de el, sa ma pun pe pieptul lui, asa si facusem. Isi intinde mainile de-a lungul mainilor mele, peste ale mele, ca sa ma incalzesc :3 este foarte dulce [ momentul ] daca va imaginati laughing. La un moment dat ii auzeam bataile inimii, si ii spun " Iti bate inima foarte tare " ridicandu-mi capul ca sa ma uit la el laughing si imi spune " amm, asa imi bate mie oh go on " eu " minti! " si ma intind la loc laughing la un moment dat, apleaca capul peste al meu, se uita 1 minut in ochii mei, si eu in ai lui, se apropie incet, si ma pupa, apoi ma saruta, accept. asa timp de 2 minute laughing >:" apoi isi cere frumos scuze laughing ii spun ca nu-i nimic, si ca e ciudat cum s-au intamplat astea din cauza unei tigari pana la urma laughing ne ridicam, plecam, iar visul se termina. p.s. saruta asa de MORTAL drooling si in vise. rolling on the floorrolling on the floor. Si acum, v-am spus cum a fost visul ca puteam sa-l visez altcumva, adica dandu-se la o alta fata, etc intelegeti? ok, sper sa raspundeti sincer, sa-mi spuneti, voi ce credeti ca inseamna toata asta? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ana. Si eu am patit acealasi lucru ca si tine.Imi placea de un baiat si eu am tot visat cu el. Dar intr-un final acum sunt impreuna cu el [baiatul de care imi place] Stii de ce?
Sa-ti spun puppy dog eyes

1. Prima data i-am zis unei prietene ce simt pentru el :3
2.Am inceput sa intru in vorba cu el si sa radem
3. M-am schimbat pentru el.
4. I-am zis ca il plac.

Dupa cateva saptamani buune laughing am mers cu niste prieteni la barfe rolling on the floor. Cand s-a terminat vorbaria toti au plecat acasa dar eu am ramas(Pentru ca Acel baiat m-a chemat la el)
Si mi-a zis asa : "Auzi...Tu ma mai placi?" Eu:" Daa..." si cand am zis daa (El m-a sarutat.) Si cel mai frumos a fost cand m-a ridicat in brate si m-a dus pana aproape de casa mea; x! Eu cred ca inseamna ca o sa fii pe drumul lui(Adica o sa fi cu el ); x Succes si sper ca te-am ajutat :3

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Cred ca ai vurt sa il visezi asa mult incat visul ti sa indeplinit.
Si mie mi se mai intampla.
Cand ma scol imi pare atat de rau.
Te pup si sa ai vise frumoase in continuare.

| PestisorDeAur a răspuns:

Bla bla bla, ce faci tu se numeste masturbare rolling on the floor, de la randul 3 am adormit rolling on the floor