| Beibiii_4715 a întrebat:

Poi.Prietenul mheu se da ffff mult la mebig grin
si am nevoie de statusuri de genul,, ai vrea, ai dori sau ai prefera? "
Vreau sa Jtie ca si eu vreau de la el ce vrea el de la mine:d
intelegi si voibig grin

Fundita pentru cele mai Faine:X

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

~Tu cu mine, eu cu tine, cred ar fi cel mai bine.
~Eu pe tocuri, tu pe NIKE, ne potrivim perfect, ca sa mai.
~Nu te tine sa te-ndragostesti de mine.
~Ce vreau eu cu tine, stiu foarte bine, ca vrei si tu cu mine smug.
~Bine, bine. Esti mortal, dar sincer ai fi bestial cu mine de brat smug.
~Tu.Eu.Si restul lumii.
~Si nu asculta ce spun altii, nu uita tu pupi gura mea nu gura lumii.
~Vrei? Poti? Incearca smug!
~Tu smecher smugsmug si eu printesa love strucklove struck.
~Inimioara ta, e ca un cub de gheata, nici soarele nu o mai dezgheata.
~Pentru ca stiu ca vrei, te voi ajuta sa ma ai.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ - sunt multe aici, e cel mai cool site :P.

| Liviu a răspuns:

laughingAdica vrei P*L@ laughing
Ca asta vrea el sa iti dea
In nici un caz fro felicitare laughing

| PISOI_3851 a răspuns:

Si pe buna ti-ar sta rau cu alta in locu` meubatting eyelashes