| ghost14 a întrebat:

Pot incarca telefonul blackberry cu incarcator de samsung de exemplu fara sa pateasca nimic telefonul adica se intampla ceva am auzit ca se poate strica bateria e adevarat?

2 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Nu,nu incarca.Fiecare telefon are nevoie de incarcatorul corespunzator lui, mai ales Blackberry care este ceva mai sofisticat si nou.:*:*

| LoveChocolate10 a răspuns:

Nu o sa ti se incarce.Dar daca vrei poti sa incerci! Nu o sa ti se strice bateria pentru ca si eu am mai bagat incarcator de Samsung la un LG si nu s-a intamplat nimic.