| BlackBVB a întrebat:

Pot sa fiu reprezentant Avon si Oriflame in acelasi timp? intentionez sa ma inscriu la anul cand intru la liceu...pe langa asta ce as mai putea sa fac pentru a castiga niste bani de buzunar? multu anticipat

2 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

Poti sa fii, dar este destul de greu. Daca poti face fata, indicat ar fi sa nu afle coordonatorii tai ca esti la alta firma, pentru ca atunci s-ar putea sa creada ca nu esti fidela lor.
La varsta ta nu poti sa te angajezi, din cate stiu te poti angaja dupa 16 ani. Deocamdata trebuie sa ramai pe alocatie si pe banii parintilor, binenteles, daca te-ai "angaja" la Oriflame sau Avon, ai mai castiga ceva banuti. Bafta!

| Bogdan_Rares_1980 a răspuns:

Da poti. daca ai 18 ani poti face videochat. sau anunta pe net ca faci sex pe bani, sa vezi atunci clientela