| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa-mi fac cont pe ask.fm doar pentru a pune altora intrebari? Nu as vrea sa-mi apara pe wall ca mi-am facut cont sau ceva. explicati-mi mai multe cei care stiti despre ask, va roglaughing

Răspuns Câştigător
| Asdffk a răspuns:

Poti pune altora intrebari si fara cont pe ask, dar cu anonim. (Nu poti pune doar daca persoana respectiva a scos permiterea de adresare a intrebarilor anonime)
Daca iti faci cont, ai posibilitatea de a pune intrebari fara anonim.
Iti va aparea pe wall link-ul de la ask.fm doar daca tu il distribui happy