| communistrat a întrebat:

Pot sa pictez pe tricou cu acrilice daca nu ce ar treui sa cumpar iar daca da cum fac sa ramana vopseaua pe tricou si dupa spalare big grin?

1 răspuns:
| DragoStefaN a răspuns:

Poti picta pe tricou cu acrilice dar nu iti va ramane nimic pe el la spalare. Iti recomand sa pictezi pe o foaie ce vrei sa pui pe tricou dupa care sa te duci la un centru specializat sa iti scaneze imaginea si sa iti faca un tricou. Te costa 50 de lei cu tot cu tricou.