| middle654 a întrebat:

Poti fac ceva, ca sa nu-ti mai apara alunite mai ales pe fata? funda.

4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Nu te mai expune soarelui.winking

| sparky34 a răspuns:

Nu ai ce sa faci alunitele apar de la sine.Asa sunt unele persoane.

| CreaţaWsz a răspuns:

Operatii estetice. Sau lasa-le sa-ti apara si apoi du-te la dermatolog si daca nu sunt cancerigene o sa ti le indeparteze cu laserul.

| LittleHobbitLover a răspuns:

Nu. Așa suntem unii dintre noi. Am una fix pe vârful nasului, și pe față multe. Dar să știi, cu cât mai multe alunițe ai, cu atât mai rezistent ești, și o să ai și o viață lungă.
O zi bună! happy