| OneReason a întrebat:

Poţi s-ă îmbeţi un căine sau o, pisică daca în loc de apă îi dai bere; sau jack daniels

ce parere aveţi _?

Dau Fundă

Răspuns Câştigător
| AnonymousB a răspuns:

Eu am avut caine si,, prieteni mei,, i au dat bere si joint straight face. Era ametit si energetic dupa a dormit o gramada obosit. Nu iti recomand sa faci asa ceva niciodata! e de prost gust sa iti bati joc de un biet animal.

4 răspunsuri:
| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

Cred ca da, dar dc ai face asta?

| B0ne a răspuns:

Da, poți să îmbeți animalul respectiv, doar că îți sugerez să nu faci așa ceva. E de prost gust și nu merită.

| AlexandraMaria15 a răspuns:

Da...dar trebuie să pui pâine inmuiată în alcool...altfef nu bea.
dar de ce?

| cristiii16 a răspuns:

Da!
Cainele meu sa imbatat de revelion
Pentru ca a lins sambanie de pe jos