| Anishoara1 a întrebat:

Povesti de dragoste triste;(....si ceva muzica noua plizzz.....mrSwinking(hug)

1 răspuns:
| drogh a răspuns:

O fată îşi dorea un inel. Dar prietenul ei i-a dăruit un ursuleţ de pluş în schimb. De supărare, fata a aruncat ursuleţul în drum. Băiatul a vrut să îl ia, dar a fost lovit de o maşină care venea cu viteză şi a murit. La înmormântare, fata a îmbrăţişat ursuleţul, iar soneria din el a spus :,, Vrei să te căsătoreşti cu mine?'', iar înăuntrul acestuia era un inel. Concluzie: Să învăţăm să preţuim fiecare dar, indiferent de valorea lui!