| anca_2642 a întrebat:

Povestiti prima intalnire >8- :X.

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Era vara, aveam vreo 12 ani si am iesit cu un tip la un suc. Totul ok, ne'am dus la o terasa. Mi-a adus o ciocolatalaughingEram ft timida, am scapat sucul pe jos, bine ca nu am spart paharullaughing Am vorbit chestii banale si dupa am plecat acasalaughing

| ladygaga a răspuns:

Inca n`am avut parte de ea. sad

| Gigiku a răspuns:

Pff. greu... dificil... Vara, soare, verde. Parcul chindiei. Astept ca nebunul 20 de minute dupa ea. In sfarsit vine. Un pup pe obraz. Foarte dezamagit. @ aveam 10 ani big grin @ Am gasit un subiect, 2, 3. Le-am epuizat cam pe toate. Am stat in jur de 3 ore pe o bancuta, povestind, razand. Intr-un final s-a apropiat de mine, pur si simplu simteam cum inima imi bate in piept, M-am uitat in ochii ei, si vrea. Da, vrea sa ne sarutam :X Si a fost primul sarut. Pacat ca nu stiam nici unul din noi sa o facem pe vremea aia. Prima prietena. Nu se uita happy premierele in general, nu se uita. Cel putin asa ar trebui, ca d-aia suntem oameni big grin

| Clever a răspuns:

Am baut un suc, putina vrajeala dupa care acasa, i-am prezentat camera dupa care, desigur, am testat patulbig grin

| Ea_7898 a răspuns:

Decihappy
prima mea intalnire a fost la o nuntalove struck
El statea la o masa paralela cu a mea.Se uita foarte insistent la mine, iar cand i-am surprins privirea mi-a zambit.
Dupa ceva timp am iesit afara( ma suna mama x() si dupa 2 secunde a iesit si el tot vorbind la telefon si s-a asezat langa mine( stateam improptiti de un peretelaughing). In fine, cand am terminat convorbirea( culmea am terminat in acelasi timp) am spus amandoi deodatatonguearintii astialaughing.
Si de aici a inceput totul.Ne-am asezat amandoi pe o banca si am facut cunostinta si alea alea.love struck Am schimbat numere de telefon si ne-am dus in sala. Dupa 1 vals si vreo 10 minute mi-a trimis sms:Te rog sa vi pana afara.-m-am dus-.
Era o seara superba.stelele mi se pareau mai stralucitoare ca niciodatalove struck.
El ma astepta cu doua pahare de sampanie pe banca, si ne-am apropiat tot mai mult, mai mult...Si asa a fost si prima intalnire si primul sarutlove struck
A fost dragoste la prima vederelove struck si inca ewhistling

La tine?smug