| iubi_duby75 a întrebat:

Preferati o bruneta cu ochii caprui sau o blonda cu ochii verzi? >: Dc? [argunetati:*] funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer blonda cu ochii verzi deoarece are un anume farmec cu ochii de smarald.

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer oamenii inteligenți, culoarea părului nu are relevanță.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Bruneta cu ochii caprui de obicei. Blondele nu imi plac decat daca au ceva aparte. Ma impresioneaza ceva mai greu decat brunetele. Nu ar conta la blonda ochii. La o fata conteaza mult sa stie sa se puna in valoare. Trebuie sa fie la moda, eleganta dar totusi cu bun simt si simpla. E nevoie de un echilibru anume. Acest echilibru il caut in toate, inclusiv la o fata. Nu prefer nici o timida extrema dar nici una super tupeista, care cam uita ce e acela bun simt. Vreau ceva la mijloc.

| Silvia a răspuns:

Eu de obicei prefer băieţiilaughing.
Rârâiţi blushing.

| anss23 a răspuns:

O satena cu ochii caprui.happy

| Ea12345 a răspuns:

O satena cu ochi caprui, ca minelaughing

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai eu sunt blonda si cu ochi verzi, deci:X

| anka a răspuns:

O bruneta cu ochi verzi.

| Special_girl a răspuns:

Bruneta cu ochi caprui big grin

| YOLO3e333 a răspuns:

Bruneta.Ma atrag mai multe fetele brunete decat cele blonde.

| kidu_6779 a răspuns:

Hmm...sunt bruneta si am ochii verzilaughing...deci nu as putea alege.

In orice caz, nu conteaza atat de mult culoarea parului sau a ochilor... daca te indragostesti de o persoana, o iubesti cu toata fiinta ta... fara sa iti pese ca nu are o anumita culoare de par care iti place tie sau orice alt detaliu minuscul ce nu te poate ajuta sa caracterizezi din punct de vedere moral o anumita persoana.thinkinghappytongue
O/Il iubesti pentru ceea ce reprezinta ca intreg si nu pentru fizic.happy

| EANS a răspuns:

O blondacu ochii verzi ca nu e pres cesteapta si ar accepta pe ori cine

| SiMpLa a răspuns:

Eu sunt satena suvitat blond cu ichii caprui.Probleme gogule?

| cossmy a răspuns:

O bruneta cu ochi verzi:X...sunt superbe.winking

| BRG a răspuns:

O blondă micuţă de înălţime şi pe tocuri, de ce? Fiindcă atea î-mi plac mie.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Bruneta cu ochii caprui :X

| matt25 a răspuns:

Cu ochii verzi, pentru ca am o slabiciune pentru brunetele cu ochi verzi.:-) Si eu am ochii verzi, probabil de aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aia care`mi face cu ochiu` x_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta cu ochii negrii...Ca minehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am ochii verzi.
sunt blonda:d!
dar blondahappy
naturala:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O blanda fie ca nu recunosc alti da asta-i adevaru is mai bune blondele asa ca nu va fie ciuda brunetelor