| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna s-a combinat de curnd cu un baiat, baiatul asta are un prieten de care mie imi place.Am iesit azi la un spectacol de comedie cu ei 2 si l-a luat si pe prietenul lui cu care am facut cunostinta debia acum.La spectacol s-a asezat langa mine, iar cand se facea o gluma acolo pe scena el se intotrcea la mine tot timpul radea si imi mai zicea cate ceva.
Dupa aceea am fost cu gasca la un suc, acolo el s-a asezat tot langa mine.Am ras am vb, iar cand vb cu mine se uita fix in ochii mei.Problema e ca el are 18, iar eu 14, dar el a crezut ca am 16-17.
De sf.Marie am fost in club si era el cu prietenu lui dar atunci nu il stiam si cam de atunci a inceput sa-mi placa de el si mi-a zis ca m-a vazut si ca ii placea cum dansam si a zis ca atunci paream chiar de 18 :-s.
Am aflat de prietena mea ca el nu a mai avut o relatie de 3 ani:O.Adiik pe une la felul in care arata si se imbaca nu pare genu.
Vreau ca saptamana viitoare sa o rog pe prietena mea sa iesim in clubsa iesim tot asa toti 4 + cine o sa mai vina.Si vreau sa vorbesc mai mult cu el.
P. S.:Cum as putea sa-i dau de inteles ca il plac? As vrea sa o iau mai incet ca am mai facut asa si nu a iesit bine deloc laughing.

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai eu zic sa faca el primul pas.e mai romantic asabatting eyelashes
Dar daca timpul trece si el nu face nicio miscare. abordeaza`l tubig grin
Incearca s`o convingi pe prietena ta si pe noul ei iubit sa iesiti iar voi 4. poate intr-un parc, unde ea si iubitul ei sa va lase singuri pe tine si pe baitul de 18 ani!big grin
O poti folosi si pe prietena ta si pe iubitul ei ca complici in incercarea ta de a fi cu acel baiat!
Bafta! Daca mai ai nevoie de un sfat, lasa un mesaj!

| iöиi a răspuns:

Hmm.totusi are 18 ani.Este ceva diferenta de varsta sa ai grija.Si sa stii ca si eu sunt in aceeasi situatie.niste prieteni m-au sfatuit sa ma bag eu in seama dai niste apropouri, te dai oleaca la el.si vezi daca sta laughing

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Saruta-l