| LoveToHate a întrebat:

Prietena mea de cate ori isi aprinde calculatorul nu i se aprinde monitorul, doar beculetul acela, iar unitatea incepe sa piue.Imi puteti spune si mie ce are si ce ar trebui sa faca?

4 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Aşa mi s-a întâmplat şi mie. Trebuie să-şi schimbe placa video, parcă.
Oricum, mergeţi la un magazin de calculatoare / electronice şi vă vor spune cu siguranţă ce îi trebuie de fapt.
Succes. Xoxo.

| Myhay_1171 a răspuns:

Sa i dea restart iar daca nici asta bu merge sa sch windows-ul

| szmotovio a răspuns:

Trebuie sa verifice cablul ala care leaga unitatea d monitor.sal desurubeze si sal insurubeze iar pentru ca probabil sa slabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Gabrielaa posibil ca cablul de la monitor sa nu fie pus acu sau ca cablul sa se fi ars sau ca ecranu sa se fi ars piesele din inauntru sugerez sa incerce sa rezolve problema dar nu trebuie sa riste sa cheme un profesionist

Toate Cele Bune

DegenerationX