| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea este din braila si prietenul ei este din iasi si vrea sa ienerveze pe prietenul ei pe tel si nu stie

2 răspunsuri:
| CucuBauContSters a răspuns:

Pai cum zice crisp sa-l sune un baiat si sa-i zica ca totul s-a terminat si acum este a lui. infine faze de astea.laughingrolling on the floor pe mien m-ar enerva foarte mult! apoi sa-l sune ea si sa-i zica ce faci balaughingrolling on the floor si sa vorbeasca la sictir cu elhappyrolling on the floor

| crisp a răspuns:

Simplu cand suna prietenul ei sa raspunda un baiat in locul ei laughing si sa zica ca prietena ta este la baie sau stiu eu laughing