| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu cu careee am implinit deja 1 an jumate face 18 ani siiiiii eu nu stiu ce sa ii fac cadou laughing! deci baieti si fete dati`mi idei! Ii place foarte mult baschetul si calculatoarele si orice tine de ele. nu este un tip caruia sa-i pese mult de haine. ii plac parfumurile. Si daca va intrebati de ce nu stiu ce sa ii iau dupa un an jumatate. shame on me! dar e un tip dificil laughing [si`l iubesc! ]. si da. cam atat. Astept raspunsurile voastre!:*:*

Răspuns Câştigător
| Alisstor a răspuns:

Apai un gest dragut ar fi sa-i iei o minge de baschet. Dar costa cam mult si daca nu te descurci s-ar putea sa se supere ca-i iei una de calitate proasta sad. Cu calculatoarele... pai sa vedem. I-ai o carte despre ceva din domeniul IT. Sau daca nu, pur si simplu ia-i o carte de beletristica (care desigur, daca vrei, poate sa transmita mesajul "don`t forget that I love ya. And happy birthday however" laughing). O carte intotdeauna e ok. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| jordache a răspuns:

Ciao cu siguranta un parfum, bun nu poate fi refuzat