| Miere_9997 a întrebat:

Prima mea intrebare de copil cuminte...
Vreau sa devin reprezentat avon si am cateva intrebari pe care siteul lor nu ma lamuresc:
-cum primesc comanda?
-cum platesc comanda?
-daca nu fac comanda o luna se intampla ceva?
-este adevarat ca am reducere daca comand pentru mine?
-si se zvonea nu stiu ce ca daca faci o anumita suma de bani primesti nu stiu ce...

DEci :d...cine ma ajuta FUNDOI!

app Thx >big grin

Răspuns Câştigător
| Atelocin a răspuns:

Buna!
Te ajut eu.
- Primesti comanda prin curierat.Vei primi un telefon, iar cei de la curierat iti vor cere adresa, tu te duci la masina, semnezi si ai luat comanda.
-Platesti comanda la posta.In pachetul pe care il vrei primii cu produsele comandate, o sa ai si chitanta.Cu acea chitanta te duci la posta, si platesti. Poti platii comanda in maxim 2 saptamani.
-Daca nu faci comanda o luna, pierzi programul motivational.Adica poti face comanda in continuare, dar nu vei primii cadouri.
-Cand devii reprezentant AVON, primesti si catalogul reprezentantului, unde ai pana la 50, 70 % reducere la anumite produse.
-Cum ti.am zis mai sus. Exista un program motivational unde ai 4 nivele.Primul nivel- comanzi de 130 ron si primesti perle pentru bronzat.Al 2-lea nivel- comanzi de 170 ron, iti faci tu comanda de un set de farduri de 30 ron si primesti 2 geluri de dus Skin so soft.Al 3-lea nivel-comanzi de 210 ron, iti comanzi pentru tine un set de masti si primesti un parfum perceive. La al 4-lea nivel faci comanda de 270 ron si primesti un ceas avon.
In schimb primesti si discounturi.
Daca comanzi intre 0-99 ron - 0% discount
Daca comanzi intre 100-229 ron -15% discount
Daca comanzi intre 230-359-20 % discount
Daca comanzi peste 360 ron -25 % discount
Daca comanzi peste 550 ron-30 % discount.
In plus, la prima ta comanda primesti discount de 25 % daca faci comanda de minim 130 ron.
Daca doresti mai multe detalii, si daca vrei sa te inscriu eu la Avon, lasa-mi un mesaj cu id-ul tau.
Sper ca te-am ajutat.:*

2 răspunsuri:
| Atelocin a răspuns:

Pai vezi ca in dreapta raspunsului meu, o sa apara o funda gri si sub ea scrie "Declara acest raspuns castigator" sau ceva gen.
Dai click pe ea.

| Miere_9997 explică:

Ok si partea cea mai grea cum dau funda ca ma uit pe aici de la 18:58 si tot nu ma prind cum e cu astastraight face